ISL

بلیط هواپیما چارتر استانبول

راهنمای سفر به استانبول

بلیط هواپیما چارتر استانبول یکی از پرطرفدارترین و پرفروش‌ترین بلیط‌های هواپیما در میان هموطنان عزیز کشورمان است. قیمت بلیط چارتر استانبول هم همانند مقاصد گردشکری خارجی دیگر، نوسانات نرخی بالایی دارد. دلیل نوسانات بالای بلیط در یک مسیر خاص به عوامل بسیاری بستگی دارد. از جمله این دلایل می‌توان به زمان انتخابی سفر به استانبول در طول هفته و گزینش فصل‌های سال، اشاره کرد. با وارد شدن به سایت charter.ir و انتخاب مبدا، مقصد و زمان پرواز رفت و برگشت خود سفری ارزان به شهر دیدنی استانبول داشته باشید. بلیط چارتر تهران به استانبول در روزهای تعطیل ترکیه افزایش نرخ بسزایی دارد. پس اگر بلیط ارزان چارتر استانبول می‌خواهید؛ سعی کنید در اوایل هفته ترکیه که همان دوشنبه‌های ایران است، اقدام به رزرو آنلاین کنید.

بلیط هواپیما استانبول

استانبول، بزرگترین شهر ترکیه و یکی از توریستی‌‌ترین شهرهای جهان است. این شهر بزرگترین مرکز فرهنگی و اقتصادی کشور ترکیه نیز محسوب می‌شود. وجود مراکز خرید متنوع و برگزاری جشنواره‌های جذاب، سبب شده تا گردشگران زیادی از سراسر دنیا، پرواز استانبول را برای سفر خود انتخاب کنند. برای رزرو آنلاین بلیط چارتر شیراز به استانبول از اینجا اقدام کنید.

اگر بلیط هواپیما چارتر استانبول را خریداری کرده‌اید؛ بد نیست اطلاعاتی از آب و هوای این شهر زیبا را نیز داشته باشید. بهترین زمان خرید بلیط چارتر تهران به استانبول، در ماه‌های اسفند تا اردیبهشت و شهریور تا اوایل آذر است.در این زمان‌ها شهر با موج کم‌تری از گردشگران رو به رو است. اوج سفر به استانبول را نیز می‌توان در ماه‌های خرداد تا مرداد مشاهده کرد. چراکه دمای هوا در بهترین حالت خود قرار می‌گیرد.

بلیط چارتر استانبول

درهنگام خرید اینترنتی بلیط چارتر استانبول، زمان پرواز رفت و برگشت و همچنین مبدا پرواز خود را مورد دقت قرار دهید. چون سفر به استانبول از تمامی فرودگاه‌‌های بین المللی ایران صورت می‌گیرد. در سفر به استانبول به وفور می‌توان سوغاتی‌ها، صنایع دستی و خوراکی‌های خوشمزه استانبولی مانند:« چای ترکی، چشم نظرهای زیبا، ادویه‌جات ترکی، سرامیک و...» را در مغازه‌ها یافت.

دانستنی‌هایی راجع به استانبول

استانبول تنها شهر بزرگ جهان است که در دو قاره آسیا و اروپا قرار گرفته‌است.

بازار بزرگ استانبول، بزرگ‌ترین بازار سرپوشیده دنیا می‌باشد که ۴۵۰۰ فروشگاه دارد و روزانه ۲۵۰ تا ۴۰۰ هزار نفر از آن بازدید می کنند.

قسطنطنیه، نام قدیم استانبول بوده و برای هماهنگ بودن با هفت تپه روم، بر روی هفت تپه ساخته شده است. در بالای هر یک از این تپه‌ها نیز یک مسجد ساخته شده است.

لاله سَنبل کشور هلند می باشد، اما خاستگاه آن استانبول بوده و از اینجا به هلند برده شده است.

بیشترین بازدید کنندگان استانبول از کشورهای آلمان، روسیه، فرانسه، بریتانیا، هلند، ایتالیا و ایران می باشند. بلیط هواپیما چارتر استانبول یکی از پرطرفدارترین بلیط‌ها در میان گردشگران ایرانی است و مسافران بطور گسترده با تهیه بلیط استانبول از سفر خود لذت می برند.

استانبول ۳۱۱۳ مسجد را در خود جای داده است که از این لحاظ رتبه اول را در ترکیه دارد.

  • جمعیت۱۵٬۰۳۰٬۰۰۰ نفر
  • مساحت۱٬۸۳۱ کیلومتر مربع
  • بازدید کننده۹.۲ میلیون نفر(سالیانه)
  • میانگین دما به طور ماهیانه
    ۵.۷+ سانتیگراد
    ۲۳.۲+ سانتیگراد